50TZV33M6.3X8
MFR.Part #
50TZV33M6.3X8
JLCPCB Part #
C5281248
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 33uF 50V 6.3mm 62.4mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS