EEE-FKH820XSV
MFR.Part #
EEE-FKH820XSV
JLCPCB Part #
C2164270
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 195mA@100kHz 2000hrs@105℃ 50V 6.3mm 680mΩ@100kHz 8.3mm 82uF ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS