50PZE68M8X9
MFR.Part #
50PZE68M8X9
JLCPCB Part #
C3275643
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 3.5mm 30mΩ 50V 68uF 8mm 90mA@120Hz 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS