6.3YXF3300MEFC12.5X20
MFR.Part #
6.3YXF3300MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C5115414
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.04A@120Hz 12.5mm 20mm 3300uF 5mm 6.3V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS