500VXG82MEFC30X25
MFR.Part #
500VXG82MEFC30X25
JLCPCB Part #
C1609295
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 25mm 30mm 5000hrs@105℃ 500V 82uF 830mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS