50PZS68M8X9
MFR.Part #
50PZS68M8X9
JLCPCB Part #
C3275328
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+135℃ 1.87A@100kHz 3.5mm 3000hrs@135℃ 30mΩ 50V 68uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS