35PZF150M8X9
MFR.Part #
35PZF150M8X9
JLCPCB Part #
C1578738
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A@100kHz 150uF 27mΩ@100kHz 3.5mm 35V 4000hrs@125℃ 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS