250RX30100M18X31.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250RX30100M18X31.5
JLCPCB Part #
C1601330
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+130℃ 100uF 18mm 2000hrs@130℃ 250V 31.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS