50MXG6800MEFCSN25X40
MFR.Part #
50MXG6800MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1579942
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 3.3A@120Hz 3000hrs@105℃ 40mm 50V 6800uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS