80MXG6800MEFCSN35X40
MFR.Part #
80MXG6800MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1137073
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.1A@120Hz 40mm 6800uF 80V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS