50MXG6800MEFCSN22X50
MFR.Part #
50MXG6800MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1608071
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 3.795A@10kHz 3000hrs@105℃ 50V 50mm 6800uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS