100ZL330MEFCG412.5X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100ZL330MEFCG412.5X40
JLCPCB Part #
C1598884
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 330uF 40mm 46mΩ 5000hrs@105℃ 5mm 935mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS