50MXC6800MEFCSN25X45
MFR.Part #
50MXC6800MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1604554
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 3.3A@120Hz 3000hrs@105℃ 45mm 50V 6800uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS