B43505E2477M67
MFR.Part #
B43505E2477M67
JLCPCB Part #
C1609434
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
200V 25mm 40mm 470uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS