6.3YXH330MEFCTA6.3X11
MFR.Part #
6.3YXH330MEFCTA6.3X11
JLCPCB Part #
C1592833
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 330uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS