250MXG470MEFCSN22X40
MFR.Part #
250MXG470MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1582846
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.94A@120Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@105℃ 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS