80MXG2700MEFCSN22X40
MFR.Part #
80MXG2700MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1137024
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.39A@120Hz 22mm 2700uF 3000hrs@105℃ 40mm 80V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS