50MXC5600MEFCSN25X40
MFR.Part #
50MXC5600MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1605814
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 3.1625A@10kHz 3000hrs@105℃ 40mm 50V 5600uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS