ALC70F241BD350
MFR.Part #
ALC70F241BD350
JLCPCB Part #
C1498726
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.34A@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 240uF 25mm 303mΩ 350V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS