250MXC560MEFCSN25X40
MFR.Part #
250MXC560MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1605500
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.7A@10kHz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 40mm 560uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS