100YXH120MEFC12.5X20
MFR.Part #
100YXH120MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1596177
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 120uF 130mΩ 20mm 382.5mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS