35TXV33M6.3X8
MFR.Part #
35TXV33M6.3X8
JLCPCB Part #
C2163527
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 300mΩ 33uF 35V 6.3mm 63mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS