450MXC82MEFCSN25X25
MFR.Part #
450MXC82MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1602095
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS