80MXC6800MEFCSN35X45
MFR.Part #
80MXC6800MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1609759
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.715A@10kHz 45mm 6800uF 80V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS