380LX820M500K012
MFR.Part #
380LX820M500K012
JLCPCB Part #
C2648692
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 500V 82uF 900mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS