250MXC330MEFCSN22X35
MFR.Part #
250MXC330MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1603000
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.28A@120Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@105℃ 330uF 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS