400BXC6.8MEFC10X16
MFR.Part #
400BXC6.8MEFC10X16
JLCPCB Part #
C1588102
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 400V 5mm 6.8uF 84mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS