400BXC3.3MEFC10X12.5
MFR.Part #
400BXC3.3MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C1594881
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12.5mm 3.3uF 30mA@120Hz 400V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS