25VXG15000MEFC35X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25VXG15000MEFC35X30
JLCPCB Part #
C1498671
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 15000uF 25V 30mm 35mm 3A@120Hz 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS