63USG12000MEFCSN35X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63USG12000MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1668138
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12000uF 3000hrs@85℃ 35mm 45mm 63V 7.245A@100kHz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS