400MXH680MEFCSN35X40
MFR.Part #
400MXH680MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1645644
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.01A@10kHz 35mm 400V 40mm 680uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS