250USG220MEFCSN20X25
MFR.Part #
250USG220MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1582737
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.23A@120Hz 10mm 20mm 220uF 250V 25mm 3000hrs@85℃ ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS