63ZLH330MEFCT810X23
MFR.Part #
63ZLH330MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C440028
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 23mm 330uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS