LGU1V183MELC
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU1V183MELC
JLCPCB Part #
C1581897
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18000uF 3000hrs@105℃ 35V 35mm 4.37A@120Hz 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS