50MXC12000MEFCSN35X40
MFR.Part #
50MXC12000MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C3722548
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12000uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.56A@120Hz 40mm 50V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS