16TWL220KEFC8X11.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16TWL220KEFC8X11.5
JLCPCB Part #
C1594965
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 16V 2000hrs@85℃ 220uF 3.5mm 372mA@10kHz 8mm ±10% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS