50MS52.2MEFCTZ4X5
MFR.Part #
50MS52.2MEFCTZ4X5
JLCPCB Part #
C1651175
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 2.2uF 4mm 50V 5mm 9.1mA@120Hz ±20% 插件,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS