50MH52.2MEFCTZ4X5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50MH52.2MEFCTZ4X5
JLCPCB Part #
C1591736
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 13mA@120Hz 2.2uF 4mm 50V 5mm ±20% 插件,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS