500VXG150MEFCSN30X35
MFR.Part #
500VXG150MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1613049
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 1.19A@120Hz 10mm 150uF 30mm 35mm 5000hrs@105℃ 500V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS