EKMH630VSN392MR35S
MFR.Part #
EKMH630VSN392MR35S
JLCPCB Part #
C1605258
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.06A@100kHz 30mm 35mm 3900uF 63V 64mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS