16ZL470MEFCT810X12.5
MFR.Part #
16ZL470MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C6391509
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 16V 470uF ±20% Plugin,D10xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS