LAR2W271MELB35
MFR.Part #
LAR2W271MELB35
JLCPCB Part #
C6889963
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.23A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 35mm 450V ±20% Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS