500MXH180MEFCSN22X60
MFR.Part #
500MXH180MEFCSN22X60
JLCPCB Part #
C1584028
Package
Plugin,D22xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 1.37A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 500V 60mm ±20% 插件,D22xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS