25USC5600MEFCSN20X25
MFR.Part #
25USC5600MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1602627
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.6795A@10kHz 20mm 25V 25mm 3000hrs@85℃ 5600uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS