450MXH330MEFCSN22X60
MFR.Part #
450MXH330MEFCSN22X60
JLCPCB Part #
C1584404
Package
Plugin,D22xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 1.86A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 330uF 450V 60mm ±20% 插件,D22xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS