420MXG220MEFCSN25X35
MFR.Part #
420MXG220MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1606913
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.36A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 420V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS