500MXH120MEFCSN25X35
MFR.Part #
500MXH120MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1582409
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.02A@120Hz 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 500V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS