500MXG120MEFCSN25X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
500MXG120MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1137029
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.02A@120Hz 10mm 120uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 500V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS