400VXR220MEFCSN25X45
MFR.Part #
400VXR220MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1606666
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1A@120Hz 220uF 25mm 400V 45mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS