63TXW560MEFC10X40
MFR.Part #
63TXW560MEFC10X40
JLCPCB Part #
C700881
Package
Plugin,D10xL40mm
Description
10mm 40mm 560uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS